Tried RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Tried RPG » Aplicati Lider » aplicatie Leader LSPD pentru alexmargoi


aplicatie Leader LSPD pentru alexmargoi

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick:Margoi

Nick-uri anterioare:Alex Iulian MIhai

Level:4

Limba natala:romana

Limbi straine cunoscute:engleza

Factiuni anterioare(rank):.

Functii importante detinute(lider/helper/admin):.

Motivul pentru care ati parasit functia respectiva:.
.
Descriere personala(min 50 de cuvinte):Numele meu este Alex, sunt din orasul Craiova, am 14 ani. Sunt un baiat simplu care ma multumesc de obicei cu ce am. Imi place sa incerc lucruri noi si nu sunt genul de persoana care se da batuta usor. Ma consider o fire prietenoasa si responsabila iar faptul ca sunt prietenos m-a ajutat peste tot pe unde am fost. Sunt genul de persoana careia ii place sa asculte pe cei din jur si nu ma plictisesc asa usor deoarece sunt o fire energica care tot timpul incinge atmosfera.Nu suport minciuna si falsitatea, tot timpul eu sunt sincer si direct si imi place sa spun lucrurilor pe nume.

Povestea voastra pe rpg.calafat.ro?(min 50 de cuvinte):Povestea mea pe rpg.calafat.ro nu este foarte lunga.Este cam de 2 zile si una frumoasa .Am intalnit acest server din cauza lui ANdreiak47,cel mai bun prieten al meu si de atunci ma joc.

*Poza cu /stats:.

De ce doresti sa devii leader(min 50 de cuvinte)?:Eu doresc sa devin leader lfbi pentru ca imi place foarte mult aceasta factiune si am o experienta

Cu ce crezi tu ca se ocupa un leader?(min 20 de cuvinte):Eu cred ca se ocupa cu ajutarea factiunii .

Cum te intelegi cu actualul staff de pe Tried RPG? Admini si helperi. :Bine.

0

2

Esti deja leader F.B.I

0


You are here » Tried RPG » Aplicati Lider » aplicatie Leader LSPD pentru alexmargoi