Tried RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Tried RPG » Model de aplicatie » Cerere lider Faster


Cerere lider Faster

Posts 1 to 2 of 2

1

1.Întrebări din viața reală:

• Prenumele tău, vârsta și localitatea de reședință:David am 14 ani si locuiesc aproape de Moreni
• Ocupatia din prezent (elev/student/angajat): elev si fac si sport
• Cum îți petreci timpul liber? (exceptând SA:MP-ul):Ies afara cu bicicleta,joc fotbal cu prietenii si ma joc pe PC
• Care sunt planurile și idealurile tale referitoare la următorii 5 ani?:Inca nu am planuri pentru viitor dar nu ma voi lasa de samp
• Spune-ne câteva calităti definitorii ale personalitatii tale:Destept intelegator glumet

2.Întrebări din aplicație:

• De ce ai aplicat pentru această funcție?:Deoarece LSPD este factiunea mea favorita
• Cu ce ești diferit de alți jucători (aplicanții)?:Nu sunt prea diferit fata de alti jucatori doar ca acest regulament a fost cel mai usor de retinut fiind in LSPD si pe alte servare.
• Ce așteptări ai de la colegii tai?:Eu sper sa fie intelegatori,sa nu abuzeze fiind politist si sa fie maturi.
• Care consideri că sunt cele mai importante caracteristici ale unui lider?:Sa fie matur sa nu isi bata joc de ceilalti jucatori si sa nu creada ca este mai superior fata de cailalti fiind politist.
• În ce interval orar activezi cel mai mult pe server-ul nostru?:Am fost foarte activ dimineata dar si seara.
• Care sunt planurile tale de viitor, in cazul in care vei obtine această funcție?:Pai sa fac pace pe strazi sa nu se faca DM aiurea si ca toata lumea sa respecte legile.
• De ce ai ales și de ce ai continuat să joci pe server-ul nostru?:Deoarece imi place sa joc pe servare care sunt la inceput crezand ca le pot ajuta
• Ce te deranjează la server-ul nostru? (orice părere, va fi strict confidențială):Nu ma deranjeaza nimic la servar,doar la uni playeri care abuzeaza de factiune cum ar fii ionut2k19 care sa lasat
• De ce consideri că ești potrivit și că meriți funcția de lider?:Nu consider ca sunt cel mai potrivit ca lider in LSPD doar ca aceasta factiune este factiunea mea de suflet.
• Dacă ar fi să alegi un comportament, care te-ar defeni ca și lider, ce ai prefera să fii, prietenosul sau băiatul dur? (motivează-ți alegerea):Pai este bine sa fi si prietenos dar si baiatul dur in cazul in care cineva face DM pe politie sa nu te duci sa te rogi de el sa se predea dar nici cand cineva are wanted1 atacand din greseala un civil sa te duci sa il omori din prima dat as prefera baiatul dur

3.Întrebări despre joc:

• Nickname pe server: Faster
• Cate ore jucate ai?:Pai nu am ore deoarece abea sa deschis servarul
• De cat timp joci pe server?:Abea am inceput sa joc pe servar.
• Menționează facțiunea în care te-ai simtit cel mai bine și argumentează alegerea făcută:LSPD deoarece imi place mult sa fiu politist sa partulez strazile si sa vad pe toti ca nu fac rau celorlanti
• Specifica toate sancțiunile contului pe care ți le amintești:Nu am primit nici o sanctiune vro data pe acest servar
• Motiveaza de ce ai primit fiecare sanctiune pe care ți-o amintești:Nu am primit sactiuni
• Care este cea mai mare realizare a ta:Pai acuma pe servar nu am nici o realizare foarte mare

0

2

Acceptat

0


You are here » Tried RPG » Model de aplicatie » Cerere lider Faster